O FIRMIE


Jesteśmy firmą łączącą międzynarodowe doświadczenie w branży modowej ze znajomością polskiego rynku. Funkcjonujemy w Polsce i Anglii, zaś pracownicy, to doświadczeni Polacy mieszkający w kraju. STYLOVI LTD ( STYLOVY BUTIK) jest zgłoszona do polskiego Urzędu Skarbowego w związku z czym posiadamy polski NIP, co pozwala nam wystawiać paragony, a także faktury VAT. Podlegamy również pod polskie przepisy o prawach konsumenta.

Naszym celem jest pokazanie że można być stylovym mężczyzną/stylovą kobietą niekoniecznie wydając na to fortunę ;).

Współpracujemy w 99% z polskimi markami, a towar wysyłany jest z polskich magazynów bezpośrednio od producentów, co znacznie skraca czas dostawy. Ponadto dokładamy wszelkich starań aby w ciągu trzech dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty zamówienie dotarło do klienta. Tylko w wypadkach, takich jak: ewentualna produkcja danego towaru pod specyfikacje klienta, lub zamówienie towaru z magazynu zagranicznego, czas ten może się wydłużyć. Informacje o tym czy towar jest wysyłany z zagranicy lub czas jego realizacji jest wydłużony, zawsze podajemy w opisie produktu.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji poprzez formularz kontaktowy a także pod podanym na stronie kontaktu, numerem telefonu w godzinach 9-18.